Pomysł na prezent na Dzień Dziecka dla 8- i 10-latka 0
Pomysł na prezent na Dzień Dziecka dla 8- i 10-latka

Pomysł na prezent na Dzień Dziecka dla 8- i 10-latka

Pierwszy czerwca to jeden z najważniejszych dni w roku dla każdego malucha. Dzień dziecka to czas, w którym najmłodsi oczekują prezentu i cieszą się swoim dzieciństwem. Wybór odpowiedniego podarunku może wywołać uśmiech na twarzy najmłodszych, a także zainspirować do poznania nowych rzeczy. Jakie prezenty na Dzień Dziecka polecamy dla 8- i 10-latków?

Edison – robot edukacyjny v2.0

Zabawki edukacyjne pozwalają dzieciom poprzez zabawę poznawać tajniki nauki i inżynierii. Robot edukacyjny Edison to doskonałe narzędzie do rozwijania logicznego myślenia u najmłodszych, a także do wdrożenia ich w podstawy programowania. Zabawka może reagować na dźwięk oraz światło, omijać przeszkody oraz porozumiewać się z innymi robotami marki Edison! Dodatkowym atutem może okazać się fakt, że roboty Edison są kompatybilne z klockami Lego.

LEGO SPIKE Prime

To kolejny zestaw, związany z nauką programowania. LEGO SPIKE Prime to zabawka kultowej marki, znanej z uczących kreatywności, kolorowych klocków LEGO. SPIKE Prime to zestaw części, służących do samodzielnego zbudowania robota. Całość stworzona została w celach edukacyjnych – dziecko poprzez zabawę uczy się podstaw programowania, a także zagadnień związanych z techniką i inżynierią. Zestaw jest kolorowy i estetycznie wykonany, ponadto może być doskonałym prezentem dla dzieci na różnym etapie rozwoju – zarówno te młodsze, jak i starsze i bardziej zaawansowane będą mogły z korzyścią z niego korzystać.

GeniBot

GeniBot to niezwykle uniwersalny, wyposażony w wiele funkcji robot edukacyjny do nauki programowania. Otwiera dzieciom drzwi do świata nowoczesnych technologii i edukacji w nurcie STEAM (science, technology, engineering, art, mathematics). Zachęca do eksperymentowania i poszukiwania kreatywnych rozwiązań. GeniBot to robot na lata. Z nim nauka programowania będzie efektywna i bardzo przyjemna. Funkcjonalny rozmiar, ogrom możliwości, perfekcyjne wykonanie.

MBot S

Ten robot to wyjątkowo uroczy prezent dla każdego dziecka - posiada też bardzo dużo możliwości. Wyposażony w matrycę LED mBot S może zostać zaprogramowany, aby wyświetlić na przykład uśmiech. Złożenie robota jest bardzo proste, a samo programowanie nie jest wymagające. MBot S omija przeszkody, może działać jak zdalnie sterowany samochodzik czy śledzić linię. Robot jest bardzo estetyczny i z pewnością zachęci każdego małego budowniczego do nauki robotyki i techniki. Gwinty i otwory są metryczne, dzięki czemu zabawka zadowoli domorosłych majsterkowiczów którzy będą chcieli poszerzyć możliwości robota o swoje własne wynalazki.

 

Prezenty na dzień dziecka mogą być doskonałą okazją, aby rozbudzić w młodym człowieku pasję do nauki. Roboty do samodzielnego złożenia to idealny sposób na świetną zabawę połączoną z ćwiczeniami z zakresu programowania.

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl