Promocje
Makeblock - mBot2
Makeblock - mBot2

899,00 zł

Cena regularna: 1 090,00 zł

Najniższa cena: 999,00 zł
szt.
Makeblock - zestaw robotów 8x mBot2 +maty m1,m2 +scenariusze
Makeblock - zestaw robotów 8x mBot2 +maty m1,m2 +scenariusze

9 999,00 zł

Cena regularna: 10 400,00 zł

Najniższa cena: 10 400,00 zł
szt.
Lego SPIKE Prime 45678 - zestaw podstawowy
Lego SPIKE Prime 45678 - zestaw podstawowy

1 899,00 zł

Cena regularna: 2 099,00 zł

Najniższa cena: 1 899,00 zł
szt.
Makeblock - Codey Rocky
Makeblock - Codey Rocky

899,00 zł

Cena regularna: 929,00 zł

Najniższa cena: 889,00 zł
szt.
Makeblock - mBot Ranger
Makeblock - mBot Ranger

1 390,00 zł

Cena regularna: 1 490,00 zł

Najniższa cena: 1 490,00 zł
szt.
Makeblock - Codey Rocky z adapterem Bluetooth
Makeblock - Codey Rocky z adapterem Bluetooth

999,00 zł

Cena regularna: 1 048,00 zł

Najniższa cena: 959,00 zł
szt.
Makeblock - mBot-S Explorer Kit z matrycą LED
Makeblock - mBot-S Explorer Kit z matrycą LED

749,00 zł

Cena regularna: 799,00 zł

Najniższa cena: 799,00 zł
szt.
Makeblock - zestaw 8x mBot-S +8xBT +mata m1+m2 +scenariusze
Makeblock - zestaw 8x mBot-S +8xBT +mata m1+m2 +scenariusze

8 290,00 zł

Cena regularna: 8 640,00 zł

Najniższa cena: 8 300,00 zł
szt.
Makeblock - zestaw 4x mBot-S  +4xBT +mata m1 +scenariusze
Makeblock - zestaw 4x mBot-S +4xBT +mata m1 +scenariusze

4 140,00 zł

Cena regularna: 4 320,00 zł

Najniższa cena: 4 320,00 zł
szt.
Lego SPIKE Essential 45345 - zestaw podstawowy
Lego SPIKE Essential 45345 - zestaw podstawowy

1 599,00 zł

Cena regularna: 1 859,00 zł

Najniższa cena: 1 639,00 zł
szt.
Horizon FCJJ-40 - Zestaw edukacyjny Energia
Horizon FCJJ-40 - Zestaw edukacyjny Energia

7 399,00 zł

Cena regularna: 7 699,00 zł

Najniższa cena: 7 399,00 zł
szt.
Robobloq Q-Scout - robot edukacyjny
Robobloq Q-Scout - robot edukacyjny

549,00 zł

Cena regularna: 599,00 zł

Najniższa cena: 499,00 zł
szt.
Producenci

Kategorie wiekowe


Wybór odpowiedniego produktu dla swoich pociech lub uczniów bywa kłopotliwy.
Możliwości jest dużo, a niektóre zestawy są na tyle do siebie podobne, że różnica zauważalna jest wyłącznie w wyglądzie - więc jeśli ciągle zastanawiasz się nad tym, który produkt wybrać, poniższa lista produktów z naszej oferty, podzielonych na sugerowany wiek dziecka, pomoże Ci się zdecydować i rozwieje ewentualne wątpliwości.
Więcej informacji o danych produktach, znajdziesz w ich opisach.
Zapraszamy!

 

Wybierz kategorię wiekową dla dzieci: 

  od 3 do 5 lat  ,  od 3 do 8 lat  ,  od 5+ lat  ,  

od 8+ lat  ,  od 10+ lat  ,  od 12+ lat  ,  od 14+ lat


  

Dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat:

LEGO Duplo – Proste w budowie kolorowe konstrukcje z popularnych klocków LEGO Duplo to z pewnością świetny sposób na wzbudzanie kreatywności już od najmłodszych lat. Dzieci poznają liczby, poszerzą słownictwo i przeprowadzą różne ciekawe eksperymenty, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. W naszej ofercie znajduje się także zestaw pozwalający na uczenie najmłodszych dzieci programowania i logicznego myślenia, poprzez kreatywną i angażującą zabawę - Lego Duplo Coding Express.

Coding Express        Społeczeństwo

 

Zabawki interaktywne WowWee  (Tipster, Robosapien REMIX) - Interaktywne roboty-zabawki dla mniejszych użytkowników takie jak Tipster lub Coji, to przede wszystkim wspaniałe urozmaicenie do zwykłych zabawek. Posiadają różne tryby działania i reagują na różne bodźce ze świata zewnętrznego. Prezentują różne efekty świetlne, dźwiękowe i ruchowe. To robotyczni towarzysze gier i zabaw najmłodszych dzieci.

  Tipster 

  

Zestawy klocków BRIO Builder - Trzmiel Code & Go to nie jedyny produkt firmy BRIO skierowany dla najmłodszych chętnych do zabawy. Zestawy klocków konstrukcyjnych BRIO Builder to połączenie plastikowych i drewnianych klocków, z różnymi ciekawymi elementami elektronicznymi. BRIO Builder to klocki dla dzieci w wieku już od 3 lat wzwyż.

BRIO Builder Zestaw świetlny BRIO Builder Zestaw z rejestratorem dźwięku 

Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat:

• GeniBot – GeniBot to uniwersalny i dobrze wyposażony robot edukacyny dla dzieci w wieku już od 4 lat. Ten niepozornie wyglądający, jeżdżący sześcian to tak naprawdę wielofunkcyjny robot edukacyjny, który otworzy przed dziećmi świat STEAM (science, technology, engineering, art, mathematics). Jest to bardzo dobra propozycja na pierwszą robotyczną zabawkę dla dziecka. GeniBot mówi po polsku lub angielsku, można go programować zarówno przy pomocy tabletu jak i przy pomocy specjalnych kart dołączonych do zestawu - bez potrzeby używania ekranów urządzeń mobilnych. Programowanie offline wspiera naukę czytania i pisania, a możliwości robota pozwalają na kreatywną zabawę.

 GeniBot robot z akcesoriami dodatkowymi   

 

Makeblock mTiny – mTiny to malutki, uroczy i nowoczesny robot edukacyjny dla dzieci w wieku od 4 lat. Przypomina pandę, jest bezpieczny dla dzieci oraz został wyposażony w nowoczesne technologie. Dzięki mTiny, dzieci planują zadania dla robota, układając specjalne karty kodu. Dotknięcie ich długopisem-kontrolerem, przekaże w ten sposób instrukcje robotowi a dzieci mogą obserwować jak robot się porusza. To robot programowany offline, bez pomocy urządzeń mobilnych czy komputera stacjonarnego!

 Makeblock mTiny   

Abilix Krypton – Zestawy klocków Abilix Krypton, to świetny wybór na pierwszy zestaw dla aspirującego robotyka. Klocki można łączyć we wszystkich sześciu płaszczyznach, co daje mnóstwo możliwości konstrukcyjnych poza bazą gotowych projektów, przygotowanych w aplikacji na urządzenia mobilne. Zestaw Krypton 0 to startowy zestaw już dla dzieci w wieku od 3 lat. Polska wersja aplikacji mobilnej, pozwoli zidentyfikować i poznać możliwości podstawowych elementów elektronicznych z których składa się robot. Zestawy posiadają wiele gotowych projektów do zrealizowania, dzięki czemu zabawa z zestawem się nie nudzi.

 Abilix - Krypton 4  

Dla dzieci w wieku od 5+ lat:

LEGO SPIKE Essential – Najnowszy zestaw do nauki robotyki dla tych nieco młodszych dzieci, prosto od LEGO. Seria SPIKE to najnowsza seria Lego Education, bazująca na edukacji w oparciu o koncepcję STEAM. Popularne klocki LEGO połączone są z inteligentnymi modułami silników i czujników, dzięki którym można zbudować i zaprogramować ciekawe, kolorowe roboty. Mnóstwo elementów konstrukcyjnych pozwala na realizowanie własnych pomysłów, a prosta w podłączeniu elektronika oraz programowanie w intuicyjnym środowisku graficznym (na podstawie piktogramów, lub Scratch) szybko ożywi konstrukcję.

Lego SPIKE Essential  Lego SPIKE Essential

 

• Makeblock Codey Rocky – Codey Rocky to nowej generacji robot gąsienicowy od Makeblock, dostosowany do IoT (Internet of Things) i programowania w Scratch 3.0. Dedykowany dzieciom w wieku już od 6+ lat. Sympatyczny robot Codey Rocky bawi i uczy, pokazując, że w świecie nowoczesnych technologii każdy może być programistą! Jego zadaniem jest rozwijanie umiejętności logicznego i kreatywnego myślenia, poprzez wprowadzenie użytkowników w fascynujący świat programowania, robotyki, a nawet sztucznej inteligencji. Programowalny zarówno w Scratch jak i dzięki tekstowemu językowi programowania Python, Codey Rocky jest zabawką bardzo prostą w obsłudze, ale również dającą szeroką perspektywę edukacyjną dziecka. Dodatkowa kompatybilność z klockami Makeblock Neuron oraz z klockami Lego Technics sprawi, że robot będzie wspaniałym towarzyszem na długi czas.

 Codey Rocky   Codey Rocky Bluetooth

Wonder Dash&Dot – Dash&Dot to przesympatyczne małe robociki stworzone specjalnie z myślą o nauce programowania. Dzięki aplikacjom na tablety i smartfony, dzieci mogą uczyć się programować wykonując różne misje i zadania. Aplikacja do Dash&Dot posiada prosty w obsłudze interfejs graficzny który przyciąga uwagę dzieci swoimi cukierkowymi kolorami. Roboty są już złożone i gotowe do programowania, umożliwiają zabawę w różne gry oraz posiadają różne czujniki które pozwalają na interakcję z otoczeniem. Producent ciągle aktualizuje aplikacje, oraz wprowadza na rynek nowe akcesoria i dodatki, dzięki którym zabawa z Dash&Dot jest jeszcze lepsza.

 Programowanie z Dash&Dot   Dash&Dot

 

 

Robot Edison V2.0 – To rewelacyjny i prosty w obsłudze robot mobilny, posiadający ogromne możliwości edukacyjne. Robota można programować na aż 4 różne sposoby, w tym, w języku typu Scratch i Python - co sprawia, że robot jest przyszłościową inwestycją. Edison V2.0 to przede wszystkim robot edukacyjny. Bawiąc się robotem, dzieci będą się jednocześnie uczyć, rozwijając przy tym wiele ważnych umiejętności, istotnych w dorosłym życiu. Produkt znajdzie zastosowanie w przedszkolach, szkołach, na lekcjach techniki, informatyki i robotyki, oraz w domowym zaciszu. Dzięki kompatybilności z klockami Lego z serii Classic oraz Technics, robot pozwoli "ożywić" konstrukcje z klocków. Aby po prostu bawić się robotem, wystarczy zaprogramować go przy pomocy kodu kreskowego - to proste, dlatego Edison jest robotem dla dzieci w wieku już od 5+ lat.

 Edison V2.0


Zabawki interaktywne WowWee (LUMI, MiP) – Bardziej zaawansowane roboty-zabawki od WoWee, posiadają więcej możliwości i ciekawych funkcji, przez co dostarczają jeszcze więcej radości dzieciom. Roboty zazwyczaj są zdalnie sterowane, potrafią wykonywać wiele rozmaitych ruchów dzięki czemu nie nudzą się szybko i pobudzają kreatywność dzieci.

MiP ARCADE

Dla dzieci w wieku od 8+ lat:

 • Abilix Krypton – Platforma edukacyjnych klocków Abilix Krypton pozwoli dzieciom rozwijać swoją robotyczną pasję poprzez kreatywną zabawę. Klocki można łączyć we wszystkich sześciu płaszczyznach, co daje mnóstwo możliwości konstrukcyjnych poza bazą gotowych projektów, przygotowanych w aplikacji na urządzenia mobilne. Zestaw Krypton 6 to spory zestaw klocków posiadający ogromne możliwości. Polska wersja aplikacji mobilnej, pozwoli zidentyfikować i poznać możliwości podstawowych elementów elektronicznych z których składa się robot. Zestawy posiadają wiele gotowych projektów do zrealizowania, dzięki czemu zabawa z zestawem się nie nudzi. Wersje Krypton od 4 do 8 posiadają jeszcze lepszy mózg robota, potrafiący obsługiwać jeszcze więcej portów na różne elementy takie jak napędy czy czujniki.

 Abilix - Krypton 6

 

Makeblock (mBot-S Explorer, mBot2, mBot Ranger) – Zestawy firmy Makeblock takie jak mBot-S Explorer Kit lub mBot Ranger, to kompletne, proste w złożeniu zestawy z aluminiowymi, wytrzymałymi elementami konstrukcyjnymi, sterownikiem opartym o Arduino i możliwością niekończącej się kreatywnej zabawy dzięki łatwemu programowaniu w środowisku graficznym. Zestawy posiadają wszystkie wymagane do złożenia narzędzia, instrukcje montażu oraz nie wymagają lutowania. Ponadto są kompatybilne z większością klocków Lego. Moduły główne tych zestawów są oparte o Arduino. To produkt który nadaje się zarówno dla początkujących robotyków jak i bardziej wymagających uczniów.

mBot2      mBot Ranger


Lofi Robot – Jest to zestaw polskiej produkcji, który pozwala na łatwe i szybkie zbudowanie robotów z wykorzystaniem laserowo wycinanych drewnianych elementów i rozmaitych czujników. Zestaw pozwala na tworzenie własnych konstrukcji. Moduł główny oparty jest o Arduino przez co możliwe jest programowanie zarówno w graficznym środowisku dostępnym na stronie producenta, jak i w oryginalnym środowisku programistycznym Arduino.

LOFI Robot - Zestaw Codebox


Lego Edukacja – Zestawy z serii Lego Edukacja, to zestawy skierowane dla dzieci które lubią budować z klocków i chcą budować jeszcze ciekawsze konstrukcje. Zestawy uczą przede wszystkim o maszynach prostych, fizyce i matematyce. Zestawy są kompatybilne z innymi zestawami Lego, dzięki czemu poszerzają możliwości budowy rozmaitych konstrukcji i uczą nowych, ciekawych rzeczy. To doskonała propozycja dla nauczycieli szukających pomocy dydaktycznych dla swoich szkół - np. Lego BricQ Motion Prime albo Motion Essential

 LEGO BricQ Motion Prime 45400     

 

Dla dzieci w wieku od 10+ lat:

• LEGO SPIKE Prime – Najnowszy zestaw do nauki robotyki dla dzieci prosto od LEGO. Tym razem producent oferuje zestaw dla dzieci w klasach 4 - 8 szkoły podstawowej. SPIKE Prime to praktyczne rozwiązanie posiadające wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia nauki programowania lub robotyki, nie tylko w szkole! Graficzne kodowanie oparte na języku Scratch jest bardzo proste i intuicyjne. Koncepcja STEAM pomaga uczniom rozwijać umiejętności krytycznego myślenia. Prosty w obsłudze sprzęt oraz zaplanowane na 45-minutowe lekcje zadania, pozwalają rozwinąć umiejętności niezbędne w dzisiejszych czasach poprzez kreatywną zabawę. Zestaw jest nastawiony na rozwiązywanie problemów, od początkującego aż do mistrza — SPIKE Prime jest uniwersalnym narzędziem do nauki poprzez zabawę, dla każdego dziecka.

 Lego SPIKE Prime   Lego SPIKE Prime

  

Robotis Darwin Mini – Darwin Mini to robot humanoid którego dzieci mogą same złożyć a następnie sterować robotem. Skomplikowane ruchy takie jak stanie na głowie, samoczynne wstawanie czy robienie pompek nie stanowi dla robota żadnego problemu przez co stanowi on świetną zabawę. Robotem można też sterować przez aplikację lub zaprogramować go dzięki dedykowanemu środowisku programistycznemu RoboPlus.

 Robot Darwin Mini Robotis Darwin MIni

 

Dla dzieci w wieku od 12+ lat:

Zestawy edukacyjne Horizon – Zestawy Horizon Educational to innowacyjne zestawy doświadczalne wprowadzające w dziedzinę energii odnawialnej. W formie zabawy dzieci przeprowadzają interesujące eksperymenty dotyczące alternatywnych źródeł energii oraz ich zastosowań.

 Super Kondensator  Samochód Wodorowy


Velleman zestawy dydaktyczne i DIY – Zestawy dydaktyczne oraz DIY od Velleman to dedykowane młodym konstruktorom elektroniki zbiory przydatnych i popularnych elementów elektronicznych, dzięki którym dzieci mogą poznać zasady rządzące elektrycznością i programowaniem mikrokontrolerów.

 Zestaw EDU03   Zestaw Zrób To Sam Dla Arduino


Velleman Roboty – Velleman to nie tylko zestawy dydaktyczne i DIY, producent dostarcza również produkty dla młodych robotyków. Zróżnicowane zestawy robotyczne prezentują konstrukcje takie jak: robot dwu/cztero-nożny, ramię robota (z manipulatorem) czy robot mobilny. Zestawy pozwalają na samodzielny montaż robotów a następnie ich programowanie lub sterowanie w zależności od rodzaju. Dzięki zróżnicowaniu produktów, zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowany robotyk znajdzie coś dla siebie.

 Allbot - Zestaw robotów 4 w 1 - Kompatybilny z ArduinoKSR19 Robot do kodowania mechanicznego 5w1

 

Makeblock Ultimate 2.0 – Zestaw Ultimate 2.0 od Makeblock jest kompletnym zestawem dla konstruktora robotów który posiada ogrom możliwości konstrukcyjnych. Zestaw posiada m.in. wytrzymałe, aluminiowe elementy konstrukcyjne, modułową elektronikę oraz dedykowany sterownik oparty o ATmega2560. Programowanie jest możliwe zarówno w graficznym środowisku programistycznym, jak i oryginalnym środowisku Arduino. Części są kompatybilne z większością zestawów Lego. Prezentowane przez Makeblock 10 konstrukcji to nie wszystko - dzieci mogą tworzyć dzięki częściom własne konstrukcje i dowolnie je programować. Zestaw będzie dobry zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych, młodych robotyków.

 Ultimate 2.0 Robot z ChwytakiemUltimate 2.0 Części 

Dla dzieci w wieku od 14+ lat: 

Robotis Bioloid – Zestaw Robotis Bioloid Premium to potężna platforma do nauki robotyki i programowania robotów. To nowoczesny, modułowy oraz charakteryzujący się wysoką precyzją ruchów humanoidalny robot, który może posłużyć zarówno na lekcjach informatyki w szkole średniej, jak i na zajęciach robotyki na uczelniach wyższych. Zalety Bioloida doceniła m.in. amerykańska Akademia Marynarki Wojennej, gdzie używany jest do uczenia przyszłych inżynierów mechaniki. Wydajny sterownik oparty o procesor Arm Cortex M3, precyzyjne serwa Dynamixel AX-12, możliwość programowania w języku C, tekstowo i graficznie, oraz czujniki podczerwieni, odległości i żyroskop - to jedne z wielu zalet tego zestawu.

 Robotis Bioloid Premium       Robotis Bioloid Premium

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl