Promocje
Makeblock - Zestaw elektronika-wynalazcy
Makeblock - Zestaw elektronika-wynalazcy
599,00 zł 499,00 zł
szt.
Flamastry do kodowania Ozobot
Flamastry do kodowania Ozobot
19,90 zł 15,90 zł
szt.
Robobloq Qoopers - robot edukacyjny 6w1
Robobloq Qoopers - robot edukacyjny 6w1
999,00 zł 899,00 zł
szt.
Lego EV3 45500 - inteligentna kostka
Lego EV3 45500 - inteligentna kostka
1 149,00 zł 999,00 zł
WowWee - Minion MIP - Turbo Dave
WowWee - Minion MIP - Turbo Dave
549,00 zł 499,00 zł
WowWee - Coder MIP
WowWee - Coder MIP
599,00 zł 499,00 zł
szt.
EduSense - Duży zestaw z matą, krążkami i książkami
EduSense - Duży zestaw z matą, krążkami i książkami
1 353,46 zł 1 239,00 zł
szt.
KSR12 Hydrauliczne Ramię Robota
KSR12 Hydrauliczne Ramię Robota
179,00 zł 169,00 zł
szt.
Dagu DG012-RP - podwozie gąsienicowe Rescue
Dagu DG012-RP - podwozie gąsienicowe Rescue
499,00 zł 399,00 zł
szt.
Robotis Dream Level4
Robotis Dream Level4
599,00 zł 299,00 zł
szt.
Yeti - Metalowe nogi
Yeti - Metalowe nogi
99,00 zł 49,00 zł
szt.
Choinka Bożonarodzeniowa z niebieskimi diodami
Choinka Bożonarodzeniowa z niebieskimi diodami
35,00 zł 25,00 zł
szt.
Kategorie wiekowe


Wybór odpowiedniego produktu dla swoich pociech lub uczniów bywa kłopotliwy.
Możliwości jest dużo, a niektóre zestawy są na tyle do siebie podobne, że różnica zauważalna jest wyłącznie w wyglądzie - więc jeśli ciągle zastanawiasz się nad tym, który produkt wybrać, poniższa lista produktów z naszej oferty, podzielonych na sugerowany wiek dziecka, pomoże Ci się zdecydować i rozwieje ewentualne wątpliwości.
Więcej informacji o danych produktach, znajdziesz w ich opisach.
Zapraszamy!

 

Wybierz kategorię wiekową dla dzieci: 

  od 3 do 5 lat  ,  od 3 do 8 lat  ,  od 5+ lat  ,  

od 8+ lat  ,  od 10+ lat  ,  od 12+ lat  ,  od 14+ lat


  

Dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat:

LEGO Duplo – Proste w budowie kolorowe konstrukcje z popularnych klocków LEGO Duplo to z pewnością świetny sposób na wzbudzanie kreatywności już od najmłodszych lat. Dzieci poznają liczby, poszerzą słownictwo i przeprowadzą różne ciekawe eksperymenty, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc. W naszej ofercie znajduje się także zestaw pozwalający na uczenie najmłodszych dzieci programowania i logicznego myślenia, poprzez kreatywną i angażującą zabawę - Lego Duplo Coding Express.

Coding Express        Społeczeństwo

 

Zabawki interaktywne WowWee  (Tipster, Coji) - Interaktywne roboty-zabawki dla mniejszych użytkowników takie jak Tipster lub Coji, to przede wszystkim wspaniałe urozmaicenie do zwykłych zabawek. Posiadają różne tryby działania i reagują na różne bodźce ze świata zewnętrznego. Prezentują różne efekty świetlne, dźwiękowe i ruchowe. To robotyczni towarzysze gier i zabaw najmłodszych dzieci.

  Tipster WowWee Coji

 

BRIO Trzmiel Code & Go - Trzmiel Code & Go od firmy BRIO, to sympatyczny towarzysz zabawy dla dzieci w wieku już od 2 lat wzwyż. Zbudowana z tworzywa sztucznego i drewnianych elementów zabawka to przede wszystkim mały i prosty robot, którego zachowanie zaprogramują dzieci - wszystko dzięki specjalnym przyciskom umieszczonym na skrzydłach sympatycznego Trzmiela. Zabawka oferuje możliwość programowania aż do 27 różnych wzorów ruchu, wydaje zabawne dźwięki i miga kolorowymi światełkami ukrytymi pod przyciskami.


 Trzmiel Code & GoTrzmiel Code & Go

 

Zestawy klocków BRIO Builder - Trzmiel Code & Go to nie jedyny produkt firmy BRIO skierowany dla najmłodszych chętnych do zabawy. Zestawy klocków konstrukcyjnych BRIO Builder to połączenie plastikowych i drewnianych klocków, z różnymi ciekawymi elementami elektronicznymi. BRIO Builder to klocki dla dzieci w wieku już od 3 lat wzwyż.

BRIO Builder Zestaw świetlny BRIO Builder Zestaw z rejestratorem dźwięku

 

Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat:

• GeniBot – GeniBot to uniwersalny i dobrze wyposażony robot edukacyny dla dzieci w wieku już od 4 lat. Ten niepozornie wyglądający, jeżdżący sześcian to tak naprawdę wielofunkcyjny robot edukacyjny, który otworzy przed dziećmi świat STEAM (science, technology, engineering, art, mathematics). Jest to bardzo dobra propozycja na pierwszą robotyczną zabawkę dla dziecka. GeniBot mówi po polsku lub angielsku, można go programować zarówno przy pomocy tabletu jak i przy pomocy specjalnych kart dołączonych do zestawu - bez potrzeby używania ekranów urządzeń mobilnych. Programowanie offline wspiera naukę czytania i pisania, a możliwości robota pozwalają na kreatywną zabawę.

 GeniBot robot z akcesoriami dodatkowymi   

 

Makeblock mTiny – mTiny to malutki, uroczy i nowoczesny robot edukacyjny dla dzieci w wieku od 4 lat. Przypomina pandę, jest bezpieczny dla dzieci oraz został wyposażony w nowoczesne technologie. Dzięki mTiny, dzieci planują zadania dla robota, układając specjalne karty kodu. Dotknięcie ich długopisem-kontrolerem, przekaże w ten sposób instrukcje robotowi a dzieci mogą obserwować jak robot się porusza. To robot programowany offline, bez pomocy urządzeń mobilnych czy komputera stacjonarnego!

 Makeblock mTiny   

• RoboRobo RoboKids – Zestawy RoboKids, to wstęp do robotyki już dla najmłodszych konstruktorów. Kolorowe klocki i klocki elektroniczne, proste programowanie za pomocą kart z ilustracjami oraz podręcznik dla opiekunów i nauczycieli, pozwalający prowadzić lekcję w oparciu o zestaw. RoboKids jest produktem który z pewnością ucieszy dzieci które już w tym wieku interesują się robotami i ich budową. Zestaw pomoże dzieciom rozwijać umiejętność logicznego myślenia i pobudza kreatywność.

 RoboKids #1    Robot LED

Abilix Krypton – Zestawy klocków Abilix Krypton, to świetny wybór na pierwszy zestaw dla aspirującego robotyka. Klocki można łączyć we wszystkich sześciu płaszczyznach, co daje mnóstwo możliwości konstrukcyjnych poza bazą gotowych projektów, przygotowanych w aplikacji na urządzenia mobilne. Zestaw Krypton 0 to startowy zestaw już dla dzieci w wieku od 3 lat. Polska wersja aplikacji mobilnej, pozwoli zidentyfikować i poznać możliwości podstawowych elementów elektronicznych z których składa się robot. Zestawy posiadają wiele gotowych projektów do zrealizowania, dzięki czemu zabawa z zestawem się nie nudzi.

 Abilix - Krypton 0     Abilix - Krypton 0

MatataLab – Zestaw MatataLab Coding Set, to uroczy zestaw dla dzieci w wieku już od 4 lat. Zestaw jest idealną propozycją dla rodziców i wychowawców, którzy chcą pozostać przy zabawie offline - bez urządzeń moblinych i komputera - ale jednocześnie chcą też podarować dzieciom edukacyjnego robota, rozwijającego umiejętności logicznego myślenia. Zestaw składa się z sympatycznego robota, tzw. "wieży kontrolnej" oraz z pulpitu programistycznego, na którym dzieci będą mogły tworzyć swoje pierwsze programy przy pomocy specjalnych klocków. Dostępne są również rozszerzenia Artist i Musician.

 MatataLab Coding Set    MatataLab Coding Set

 

Dla dzieci w wieku od 5+ lat:

LEGO WeDo 2.0 – Seria WeDo 2.0 to dedykowane młodym konstruktorom i programistom popularne klocki LEGO dzięki którym można zbudować i zaprogramować ciekawe, kolorowe roboty. Mnóstwo elementów konstrukcyjnych pozwala na realizowanie własnych pomysłów, a prosta w podłączeniu elektronika oraz programowanie w intuicyjnym środowisku graficznym szybko ożywi konstrukcję.

Lego WeDo 2.0  Lego WeDo 2.0

 

• Makeblock Codey Rocky – Codey Rocky to nowej generacji robot gąsienicowy od Makeblock, dostosowany do IoT (Internet of Things) i programowania w Scratch 3.0. Dedykowany dzieciom w wieku już od 6+ lat. Sympatyczny robot Codey Rocky bawi i uczy, pokazując, że w świecie nowoczesnych technologii każdy może być programistą! Jego zadaniem jest rozwijanie umiejętności logicznego i kreatywnego myślenia, poprzez wprowadzenie użytkowników w fascynujący świat programowania, robotyki, a nawet sztucznej inteligencji. Programowalny zarówno w Scratch jak i dzięki tekstowemu językowi programowania Python, Codey Rocky jest zabawką bardzo prostą w obsłudze, ale również dającą szeroką perspektywę edukacyjną dziecka. Dodatkowa kompatybilność z klockami Makeblock Neuron oraz z klockami Lego Technics sprawi, że robot będzie wspaniałym towarzyszem na długi czas.

 Codey Rocky   Codey Rocky

Wonder Dash&Dot – Dash&Dot to przesympatyczne małe robociki stworzone specjalnie z myślą o nauce programowania. Dzięki aplikacjom na tablety i smartfony, dzieci mogą uczyć się programować wykonując różne misje i zadania. Aplikacja do Dash&Dot posiada prosty w obsłudze interfejs graficzny który przyciąga uwagę dzieci swoimi cukierkowymi kolorami. Roboty są już złożone i gotowe do programowania, umożliwiają zabawę w różne gry oraz posiadają różne czujniki które pozwalają na interakcję z otoczeniem. Producent ciągle aktualizuje aplikacje, oraz wprowadza na rynek nowe akcesoria i dodatki, dzięki którym zabawa z Dash&Dot jest jeszcze lepsza.

 Programowanie z Dash&Dot   Dash&Dot

 

 

Robot Edison V2.0 – To rewelacyjny i prosty w obsłudze robot mobilny, posiadający ogromne możliwości edukacyjne. Robota można programować na aż 4 różne sposoby, w tym, w języku typu Scratch i Python - co sprawia, że robot jest przyszłościową inwestycją. Edison V2.0 to przede wszystkim robot edukacyjny. Bawiąc się robotem, dzieci będą się jednocześnie uczyć, rozwijając przy tym wiele ważnych umiejętności, istotnych w dorosłym życiu. Produkt znajdzie zastosowanie w przedszkolach, szkołach, na lekcjach techniki, informatyki i robotyki, oraz w domowym zaciszu. Dzięki kompatybilności z klockami Lego z serii Classic oraz Technics, robot pozwoli "ożywić" konstrukcje z klocków. Aby po prostu bawić się robotem, wystarczy zaprogramować go przy pomocy kodu kreskowego - to proste, dlatego Edison jest robotem dla dzieci w wieku już od 5+ lat.

 Edison V2.0


Zabawki interaktywne WoWee (Robosapien, MiP, Robosapien X, R.E.V.) – Bardziej zaawansowane roboty-zabawki od WoWee, posiadają więcej możliwości i ciekawych funkcji, przez co dostarczają jeszcze więcej radości dzieciom. Roboty zazwyczaj są zdalnie sterowane, potrafią wykonywać wiele rozmaitych ruchów dzięki czemu nie nudzą się szybko i pobudzają kreatywność dzieci.

 Minion MiP Turbo DaveMiP ARCADE

 

Dla dzieci w wieku od 8+ lat:

 • Abilix Krypton – Platforma edukacyjnych klocków Abilix Krypton pozwoli dzieciom rozwijać swoją robotyczną pasję poprzez kreatywną zabawę. Klocki można łączyć we wszystkich sześciu płaszczyznach, co daje mnóstwo możliwości konstrukcyjnych poza bazą gotowych projektów, przygotowanych w aplikacji na urządzenia mobilne. Zestaw Krypton 6 to spory zestaw klocków posiadający ogromne możliwości. Polska wersja aplikacji mobilnej, pozwoli zidentyfikować i poznać możliwości podstawowych elementów elektronicznych z których składa się robot. Zestawy posiadają wiele gotowych projektów do zrealizowania, dzięki czemu zabawa z zestawem się nie nudzi. Wersje Krypton od 4 do 8 posiadają jeszcze lepszy mózg robota, potrafiący obsługiwać jeszcze więcej portów na różne elementy takie jak napędy czy czujniki.

 Abilix - Krypton 6   Abilix - Krypton 4

• Jimu Robot – Zestawy Jimu Robot firmy UBTECH to kolorowe zestawy edukacyjne do budowy prawdziwych robotów. Każdy zestaw składa się z klocków oraz silników serwo, które pozwalają na zbudowanie ciekawych robotów, według trójwymiarowych instrukcji w aplikacji Jimu na tablety i smartfony. Dzięki aplikacji Jimu, dzieci mogą też zaprogramować swoje roboty w prostym środowisku graficznym, lub za pomocą zapisywania pozycji wyjściowych robota ze stanu rzeczywistego. Ponadto aplikacja daje możliwość dzielenia się swoimi konstrukcjami opartymi o klocki Jimu, z użytkownikami na całym świecie. Jimu Robot pobudza kreatywność dzieci i daje mnóstwo możliwości zabawy z robotem.

 Jimu Robot      Jimu Robot

Makeblock (mBot-S Explorer, mBot Ranger) – Zestawy firmy Makeblock takie jak mBot-S Explorer Kit lub mBot Ranger, to kompletne, proste w złożeniu zestawy z aluminiowymi, wytrzymałymi elementami konstrukcyjnymi, sterownikiem opartym o Arduino i możliwością niekończącej się kreatywnej zabawy dzięki łatwemu programowaniu w środowisku graficznym. Zestawy posiadają wszystkie wymagane do złożenia narzędzia, instrukcje montażu oraz nie wymagają lutowania. Ponadto są kompatybilne z większością klocków Lego. Moduły główne tych zestawów są oparte o Arduino. To produkt który nadaje się zarówno dla początkujących robotyków jak i bardziej wymagających uczniów.

 mBot 1.1 różowy      mBot Ranger

 
Ozobot – Te miniaturkowe, sympatyczne roboty w kształcie kulki zostały stworzone przede wszystkim na potrzeby nauki programowania dzieci. Główną zaletą Ozobotów jest gotowa, zamknięta konstrukcja oraz łatwość obsługi. Do zabawy z Ozobotem wymagany jest jedynie tablet lub komputer, instrukcja "jak zacząć?" oraz kilka mazaków. Ozoboty wymagają okablowania jedynie do ładowania swoich akumulatorów. Dzięki temu, że roboty programowane są kolorem, nie potrzebują również podłączania do sieci WiFi. Istnieje również szereg lekcji o różnym stopniu trudności, przygotowanych w języku polskim specjalnie do nauki z Ozobotem.

 Ozobot EvoOzobot Bit 2.0


RoboRobo RoboKit – RoboKit od RoboRobo, to zestawy stworzone na potrzeby katedry inżynierii mechaniki i lotnictwa Narodowego Uniwersytetu w Seulu. Pozwalają na zbudowanie robotów o różnych funkcjach. Każdy zestaw posiada podręcznik dla nauczyciela w którym znajdują się ciekawostki dotyczące konstrukcji oraz przykładowe zadania do rozwiązania dla dzieci. Zestaw wprowadza w zagadnienia z dziedziny robotyki i elektroniki a także pozwala na tworzenie własnych konstrukcji. Roboty programowalne są w prostym graficznym środowisku dzięki czemu początkujący robotycy szybko i łatwo zrozumieją jak ożywić swoje konstrukcje.

 RoboKit #1  RoboKit #2


Lofi Robot – Jest to zestaw polskiej produkcji, który pozwala na łatwe i szybkie zbudowanie robotów z wykorzystaniem laserowo wycinanych drewnianych elementów i rozmaitych czujników. Zestaw pozwala na tworzenie własnych konstrukcji. Moduł główny oparty jest o Arduino przez co możliwe jest programowanie zarówno w graficznym środowisku dostępnym na stronie producenta, jak i w oryginalnym środowisku programistycznym Arduino.

 Lofi Przykładowy Robot Lofi Zestaw Edukacyjny


Lego Edukacja – Zestawy z serii Lego Edukacja, to zestawy skierowane dla dzieci które lubią budować z klocków i chcą budować jeszcze ciekawsze konstrukcje. Zestawy uczą przede wszystkim o maszynach prostych, fizyce i matematyce. Zestawy są kompatybilne z innymi zestawami Lego, dzięki czemu poszerzają możliwości budowy rozmaitych konstrukcji i uczą nowych, ciekawych rzeczy. To doskonała propozycja dla nauczycieli szukających pomocy dydaktycznych dla swoich szkół - np. Lego BricQ Motion Prime albo Maszyny Proste.

 LEGO BricQ Motion Prime 45400     Maszyny proste

 

Dla dzieci w wieku od 10+ lat:

• LEGO SPIKE Prime – Najnowszy zestaw do nauki robotyki dla dzieci prosto od LEGO. Tym razem producent oferuje zestaw dla dzieci w klasach 4 - 8 szkoły podstawowej. SPIKE Prime to praktyczne rozwiązanie posiadające wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia nauki programowania lub robotyki, nie tylko w szkole! Graficzne kodowanie oparte na języku Scratch jest bardzo proste i intuicyjne. Koncepcja STEAM pomaga uczniom rozwijać umiejętności krytycznego myślenia. Prosty w obsłudze sprzęt oraz zaplanowane na 45-minutowe lekcje zadania, pozwalają rozwinąć umiejętności niezbędne w dzisiejszych czasach poprzez kreatywną zabawę. Zestaw jest nastawiony na rozwiązywanie problemów, od początkującego aż do mistrza — SPIKE Prime jest uniwersalnym narzędziem do nauki poprzez zabawę, dla każdego dziecka.

 Lego SPIKE Prime   Lego SPIKE Prime

 

LEGO Education Mindstorms EV3 – Lego Education Mindstorms EV3 to popularny zestaw klocków Lego, dzięki któremu dzieci uczą się budować i programować prawdziwe roboty z klocków. Dzięki łatwym w połączeniu elementom montażowym i elektronicznym, dzieci budują różne, nawet bardziej skomplikowane roboty a następnie programują je w graficznym środowisku programistycznym Lego. Elementy są kompatybilne z innymi klockami Lego, a dodatkowe zestawy rozszerzające powodują, że dzieci bawiąc się przyswajają przy okazji jeszcze więcej wiedzy. Zestawy są potężnymi platformami edukacyjnymi, które z powodzeniem nadadzą się zarówno do nauki podstaw fizyki i kodowania w szkole podstawowej, ale i w szkołach średnich czy nawet uczelniach wyższych.

  Mindstorms EV3 EdukacyjnyLego Education Mindstorms EV3 Pełny Pakiet Edukacyjny

 

LEGO Mindstorms Wynalazca Robotów – Najnowsza odsłona serii Mindstorms przeznaczona dla użytkowników domowych. W tym zestawie znajduje się ponad 940 elementów do wykorzystania. 5 unikatowych konstrukcji robotów oraz rewelacyjna aplikacja pozwalająca na proste programowanie w Scratch lub przy pomocy języka Python. Budując roboty krok po kroku, następnie je programując, dzieci uczą się krytycznego myślenia i podstaw mechaniki. Gotowe programy dla każdego robota pozwolą szybko nauczyć się podstaw kodowania, nawet jeśli dziecko nie miało wcześniej styczności z programowaniem. Ten zestaw jest idealną propozycją dla każdego miłośnika klocków Lego, zwłaszcza z rodziny Lego Technic. Zestaw jest także częściowo kompatybilny z zestawem edukacyjnym SPIKE Prime.

 Lego 51515 Mindstorms Robot Inventor   Lego 51515 Mindstorms Robot Inventor


Robotis Darwin Mini – Darwin Mini to robot humanoid którego dzieci mogą same złożyć a następnie sterować robotem. Skomplikowane ruchy takie jak stanie na głowie, samoczynne wstawanie czy robienie pompek nie stanowi dla robota żadnego problemu przez co stanowi on świetną zabawę. Robotem można też sterować przez aplikację lub zaprogramować go dzięki dedykowanemu środowisku programistycznemu RoboPlus.

 Robotis Darwin MiniRobot Darwin Mini

 

Dla dzieci w wieku od 12+ lat:

Zestawy edukacyjne Horizon – Zestawy Horizon Educational to innowacyjne zestawy doświadczalne wprowadzające w dziedzinę energii odnawialnej. W formie zabawy dzieci przeprowadzają interesujące eksperymenty dotyczące alternatywnych źródeł energii oraz ich zastosowań.

 Super Kondensator  Samochód Wodorowy


Velleman zestawy dydaktyczne i DIY – Zestawy dydaktyczne oraz DIY od Velleman to dedykowane młodym konstruktorom elektroniki zbiory przydatnych i popularnych elementów elektronicznych, dzięki którym dzieci mogą poznać zasady rządzące elektrycznością i programowaniem mikrokontrolerów.

 Zestaw EDU03   Zestaw Zrób To Sam Dla Arduino


Velleman roboty – Velleman to nie tylko zestawy dydaktyczne i DIY, producent dostarcza również produkty dla młodych robotyków. Zróżnicowane zestawy robotyczne prezentują konstrukcje takie jak: robot dwu/cztero-nożny, ramię robota (z manipulatorem) czy robot mobilny. Zestawy pozwalają na samodzielny montaż robotów a następnie ich programowanie lub sterowanie w zależności od rodzaju. Dzięki zróżnicowaniu produktów, zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowany robotyk znajdzie coś dla siebie.

 Allbot DwunożnyRobot Skarabeusz

 

Makeblock Ultimate 2.0 – Zestaw Ultimate 2.0 od Makeblock jest kompletnym zestawem dla konstruktora robotów który posiada ogrom możliwości konstrukcyjnych. Zestaw posiada m.in. wytrzymałe, aluminiowe elementy konstrukcyjne, modułową elektronikę oraz dedykowany sterownik oparty o ATmega2560. Programowanie jest możliwe zarówno w graficznym środowisku programistycznym, jak i oryginalnym środowisku Arduino. Części są kompatybilne z większością zestawów Lego. Prezentowane przez Makeblock 10 konstrukcji to nie wszystko - dzieci mogą tworzyć dzięki częściom własne konstrukcje i dowolnie je programować. Zestaw będzie dobry zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych, młodych robotyków.

 Ultimate 2.0 Robot z ChwytakiemUltimate 2.0 Części

 

Dla dzieci w wieku od 14+ lat:

Robobuilder – Zestawy Robobuilder to świetne zestawy zarówno dla początkujących robotyków jak i hobbystów. Roboty są szybkie i proste w montażu, posiadają silne i precyzyjne serwa, a sterowanie i zabawa robotem to czysta przyjemność. Robota można zaprogramować za pomocą wielu narzędzi programistyczną co jest ogromną zaletą tego zestawu i przez co jest uniwersalny. Roboty Robo Builder można dostosować do własnych potrzeb dzięki dostępnych na rynku akcesoriów.

 RoboBuilder RQ Huno       

 

Robotis Bioloid – Zestaw Robotis Bioloid Premium to potężna platforma do nauki robotyki i programowania robotów. To nowoczesny, modułowy oraz charakteryzujący się wysoką precyzją ruchów humanoidalny robot, który może posłużyć zarówno na lekcjach informatyki w szkole średniej, jak i na zajęciach robotyki na uczelniach wyższych. Zalety Bioloida doceniła m.in. amerykańska Akademia Marynarki Wojennej, gdzie używany jest do uczenia przyszłych inżynierów mechaniki. Wydajny sterownik oparty o procesor Arm Cortex M3, precyzyjne serwa Dynamixel AX-12, możliwość programowania w języku C, tekstowo i graficznie, oraz czujniki podczerwieni, odległości i żyroskop - to jedne z wielu zalet tego zestawu.

 Robotis Bioloid Premium       

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl